Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń w większych instalacjach

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MAGNET

Podciśnieniowe separatory powietrza

Separatory SPIROVENT SUPERIOR

Separator powietrza na obrotowej flanszy

Separator powietrza SPIROVENT RV2

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MB3

Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń i powietrza

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI MAGNET

Dobór zaworów bezpieczeństwa

Program doboru zaworów bezpieczeństwa SYR

Separator i sprzęgło hydrauliczne SPIROCROSS MAGNET mosiężne

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń z funkcją sprzęgła hydraulicznego SPIROCROSS. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (gazów) i zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia oraz pozwalające zrównoważyć hydraulicznie instalację. Wykonanie mosiężne z zewnętrznym magnesem, wielkości 1", 1 1/4", 1 1/2", połączenia - gwinty wewnętrzne.

NOWOŚĆ!

czytaj całość...

Separator i sprzęgło hydrauliczne SPIROCROSS MAGNET stalowe

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń z funkcją sprzęgła hydraulicznego SPIROCROSS MAGNET stalowy. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (gazów) i zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia oraz pozwalające zrównoważyć hydraulicznie instalację. Wykonanie ze stali na rurociągi DN50-DN300, połączenia kołnierzowe.

NOWOŚĆ!

czytaj całość...

Separator i sprzęgło hydrauliczne SPIROCROSS

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń z funkcją sprzęgła hydraulicznego SPIROCROSS. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (gazów) i zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia oraz pozwalające zrównoważyć hydraulicznie instalację. Wykonanie mosiężne 1", 1 1/4", 1 1/2", połączenia - gwinty wewnętrzne.

Urządzenia produkowane do 2022 r.

Zostaje zastąpione wersją z magnesem - SPIROCROSS AX-J.

czytaj całość...

Separator i sprzęgło hydrauliczne SPIROCROSS stalowe

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń z funkcją sprzęgła hydraulicznego SPIROCROSS. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (gazów) i zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia oraz pozwalające zrównoważyć hydraulicznie instalację. Wykonanie ze stali na rurociągi DN50-DN300, połączenia kołnierzowe lub do wspawania.

czytaj całość...