Zmiękczacz/demineralizator wody grzewczej 3200

czytaj całość...Zmiękczacz/demineralizator wody grzewczej 3200 bez butli z żywicą jonowymienną występuje pod nazwą zespół przyłączeniowy 3200. Jest to moduł pozwalający na zamontowanie specjalnych wkładów, dzięki którym możemy napełniać instalację grzewczą wodą miękką lub demineralizowaną. Napełnienie instalacji uzdatnioną wodą chroni ją i armatury przed kamieniem kotłowym i korozją, które są przyczyną różnych uszkodzeń, zniszczeń i wadliwego działania.

czytaj całość...

Filtr grzewczy HF 3415

czytaj całość...Filtr grzewczy HF 3415 stosowany jest w instalacjach grzewczych. Służy do ochrony i właściwego działania wymienników ciepła, pomp obiegowych, zaworów termostatycznych i innych armatur wchodzących w skład instalacji grzewczych.

czytaj całość...

Zespół przyłączeniowy 3228 All-in-one

czytaj całość...Zespół przyłączeniowy 3228 All-in-one umożliwia bezpośrednie połączenie instalacji wody pitnej z instalacją ciśnieniową (grzewczą) zgodnie z normą PN EN 1717.

 NOWOŚĆ!

czytaj całość...

Zawór napełniania instalacji BA 6630

czytaj całość...Zawór napełniania instalacji typ BA 6630 służy do automatyzacji napełniania wodnych instalacji ciśnieniowych. Sterowne mikroprocesorowo urządzenie z zaworem antyskażeniowym klasy BA, zgodne z PN EN 1717, umożliwiające bezpośrednie podłączenie instalacji grzewczej lub chłodniczej z instalacją wody pitnej dla płynów do kategorii 4 włącznie.

czytaj całość...

Zawór napełniania instalacji BA 6628 Plus

czytaj całość...Zawór napełniania instalacji BA 6628 Plus służy do automatyzacji napełniania wodnych instalacji grzewczych. Zawór antyskażeniowy typ BA, zgodnie z PN EN 1717, zabezpiecza przed cofnięciem zwrotnym wody grzewczej do instalacji wody pitnej, umożliwiając bezpośrednie połączenie instalacji grzewczej i instalacji wody pitnej, dla płynów do kategorii 4 włącznie.

czytaj całość...

Zawór napełniania instalacji 6827 CA

czytaj całość...Zawór napełniania instalacji 6827 CA służy do automatyzacji napełniania instalacji grzewczych. Jest to zawór klasy CA, zabezpieczający przed cofnięciem wody grzewczej do instalacji wody pitnej, zgodny z normą PN EN 1717. Umożliwia bezpośrednie połączenie instalacji grzewczej i instalacji wody pitnej, dla płynów do kategorii 3 włącznie.

czytaj całość...

Zawór napełniania instalacji 2128

czytaj całość...Zawór napełniania instalacji 2128 stosuje się do automatycznego napełniania instalacji grzewczych otwartych i zamkniętych. Składa się z reduktora ciśnienia zabezpieczonego siatką, zaworu zwrotnego, zaworu odcinającego i manometru.

czytaj całość...