Zawory ogrodowe

czytaj całość...Ogrodowy zawór Nussbaum 40060 stosowany jest w instalacjach wodociągowych w celu wyprowadzenia wody na zewnątrz budynku/obiektu. Specjalna konstrukcja daje możliwość czerpania wody na zewnątrz, bez względu na temperaturę i porę roku, jednocześnie chroniąc go przed zniszczeniem w wyniku zamarznięcia wewnątrz niego wody. Zawory ogrodowe Nussbaum znajdują zastosowanie w ogrodnictwie, gospodarstwach domowych, warsztatach, myjniach samochodowych, itp.

czytaj całość...

Flansze kątowe

czytaj całość...

Flansze kątowe (flansze Y) umożliwiają podłączenie szeregowe dwóch urządzeń  montowanych na flanszach systemu Drufi, bez konieczności kłopotliwych przeróbek instalacji.

czytaj całość...

Zawory obejściowe (bypass)

czytaj całość...

Zawór obejściowy (bypass). Jest to nowoczesna kombinacja zaworów w jednej armaturze. Wykonanie Nussbaum gwarantuje niezawodność, długoletnie i precyzyjne działanie oraz nowoczesne wzornictwo.

czytaj całość...

Zawory proste

czytaj całość...Nowe zawory odcinające proste Nussbaum z lub bez zaworów opróżniających, do skręcania lub zaciskania w rozmiarach od DN 12 do DN 65. Łatwość obsługi zapewnia technologia EASY-TOP - nowocześnie zaprojektowane pokrętło i jego mechanizm. Elementy wykonawcze EASY-TOP można wybierać w wersji miedzianej lub wykonanej z mosiądzu czerwonego.

czytaj całość...

Zawory kątowe

czytaj całość...Nowe zawory odcinające kątowe Nussbaum z lub bez zaworów opróżniających, do skręcania lub zaciskania w rozmiarach od DN 12 do DN 65. Łatwość obsługi zapewnia technologia EASY-TOP - nowocześnie zaprojektowane pokrętło i jego mechanizm. Elementy wykonawcze EASY-TOP można wybierać w wersji miedzianej lub wykonanej z mosiądzu czerwonego.

czytaj całość...

Zawory bateryjne

czytaj całość...Zawory odcinające bateryjne rozdzielaczowe Nussbaum umożliwiają wykonanie rozgałęzienia rurociągu wodnego bez stosowania dodatkowych trójników i śrubunków.
Umożliwiają odcięcie rozgałęzienia rurociągu bez straty ciśnienia, obniżają koszty materiałowe i robocizny. Zwiększją pewność działania instalacji minimalizując liczbę połączeń - punktów możliwych nieszczelności. Instalacja jest zwarta i przejrzysta, zajmuje mniej miejsca, jest prosta i wygodna w obsłudze.

czytaj całość...