SPIROVENT Superior S400

czytaj całość...Separator podciśnieniowy SPIROVENT Superior S400 przeznaczony dla instalacji do 100m3 o ciśnieniu roboczym 1-4 bar. Separatory podciśnieniowe SPIROVENT Superior są urządzeniami sterowanymi elektronicznie. Obsługa odbywa się poprzez łatwy w obsłudze elektroniczny sterownik z kolorowym ekranem dotykowym. Separatory podciśnieniowe usuwają powietrze (gazy) z instalacji w sposób ciągły, aż do zupełnego odpowietrzenia instalacji. Urządzenie sprawdza ilość gazów w zładzie instalacji i podejmuje pracę tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne.

NOWOŚĆ!

czytaj całość...

SPIROVENT Superior S600

czytaj całość...Separator podciśnieniowy SPIROVENT Superior S600 przeznaczony dla instalacji do 325m3 o ciśnieniu roboczym 2,5-6 bar. Separatory podciśnieniowe SPIROVENT Superior są urządzeniami sterowanymi elektronicznie. Obsługa odbywa się poprzez łatwy w obsłudze elektroniczny sterownik z kolorowym ekranem dotykowym. Separatory podciśnieniowe usuwają powietrze (gazy) z instalacji w sposób ciągły, aż do zupełnego odpowietrzenia instalacji. Urządzenie sprawdza ilość gazów w zładzie instalacji i podejmuje pracę tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne.

NOWOŚĆ!

czytaj całość...

SPIROVENT Superior S10 / S16

czytaj całość...Separator podciśnieniowy SPIROVENT Superior S10/S16 przeznaczony dla instalacji do 300m3 o ciśnieniu roboczym 5-10/9-16 bar. Separatory podciśnieniowe SPIROVENT Superior są urządzeniami sterowanymi elektronicznie. Obsługa odbywa się poprzez łatwy w obsłudze elektroniczny sterownik z klawiaturą i wyświetlaczem. Separatory podciśnieniowe usuwają powietrze (gazy) z instalacji w sposób ciągły, aż do zupełnego odpowietrzenia instalacji. Urządzenie sprawdza ilość gazów w zładzie instalacji i podejmuje pracę tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne.

czytaj całość...