Separator powietrza SPIROVENT Solar

czytaj całość...SPIROVENT to urządzenie, które zapewni w ciągły sposób separację powietrza z każdej instalacji wodnej, czyniąc ją wolną od powietrza. Pozwala ono wyeliminować nie tylko uprzednio wydzielone przepływające wolne powietrze, ale również niezliczone mikropęcherze. W ten sposób SPIROVENT może usunąć rozpuszczone gazy z wody, uzdatniając ją do postaci wysoce absorpcyjnej. Wykonanie na rurociągi poziome.

Urządzenia w wersji podstawowej "Solar" produkowane były do końca roku 2018.
Obecnie dostępne tylko wykonania Spirovent Solar AutoClose.

czytaj całość...

Separator powietrza SPIROVENT Solar pionowy

czytaj całość...SPIROVENT Solar pionowy to urządzenie, które zapewni w ciągły sposób separację powietrza z każdej instalacji wodnej, czyniąc ją wolną od powietrza. Pozwala ono wyeliminować nie tylko uprzednio wydzielone przepływające wolne powietrze, ale również niezliczone mikropęcherze. W ten sposób SPIROVENT może usunąć rozpuszczone gazy z wody, uzdatniając ją do postaci wysoce absorpcyjnej. Wykonanie na rurociągi pionowe.

Urządzenia w wersji podstawowej "Solar" produkowane były do końca roku 2018.
Obecnie dostępne tylko wykonania Spirovent Solar AutoClose pionowy.

czytaj całość...

Automat napełniania instalacji HVA 3200 Connect

czytaj całość...Automat napełniania HVA 3200 to w pełni automatyczne urządzenie do napełniania zamkniętych instalacji grzewczych zgodnie z normą PN EN 1717 i wytycznymi VDI 2035/I, wodą zmiękczoną (HWE) lub zdemineralizowaną (HVE).

czytaj całość...

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI mosiężny / pionowy

czytaj całość...Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI. Jest to urządzenie bezobsługowe, pracujące bez siatek i filtrów, zapewniające ciągłą separację powietrza (i gazów) oraz zanieczyszczeń stałych do najdrobniejszych cząstek, utrzymując instalację w stanie uzdatnienia. Wykonanie mosiężne.

Urządzenia produkowane do końca roku 2018.

czytaj całość...

Separator podciśnieniowy SPIROVENT Superior S3

czytaj całość...Separator podciśnieniowy SPIROVENT Superior S3 przeznaczony dla instalacji do 10m3 o ciśnieniu roboczym 1-3,5 bar. Separatory podciśnieniowe SPIROVENT Superior są urządzeniami sterowanymi elektronicznie. Obsługa odbywa się poprzez łatwy w obsłudze elektroniczny sterownik z klawiaturą i wyświetlaczem. Separatory podciśnieniowe usuwają powietrze (gazy) z instalacji w sposób ciągły, aż do zupełnego odpowietrzenia instalacji. Urządzenie sprawdza ilość gazów w zładzie instalacji i podejmuje pracę tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne.

Separator został zastąpiony wersją S4 w roku 2011.

czytaj całość...

Separator powietrza SPIROVENT pionowy

czytaj całość...SPIROVENT to urządzenie, które zapewni w ciągły sposób separację powietrza z każdej instalacji wodnej, czyniąc ją wolną od powietrza. Pozwala ono wyeliminować nie tylko uprzednio wydzielone przepływające wolne powietrze, ale również niezliczone mikropęcherze. W ten sposób SPIROVENT może usunąć rozpuszczone gazy z wody, uzdatniając ją do postaci wysoce absorpcyjnej. Wykonanie na rurociągi pionowe.

Urządzenia produkowane do końca roku 2018.
Zostały zastąpione separatorami Spirovent RV2.

czytaj całość...

SPIROVENT Superior S4

czytaj całość...Separator podciśnieniowy SPIROVENT Superior S4 przeznaczony dla instalacji do 25m3 o ciśnieniu roboczym 1-4,5 bar. Separatory podciśnieniowe SPIROVENT Superior są urządzeniami sterowanymi elektronicznie. Obsługa odbywa się poprzez łatwy w obsłudze elektroniczny sterownik z klawiaturą i wyświetlaczem. Separatory podciśnieniowe usuwają powietrze (gazy) z instalacji w sposób ciągły, aż do zupełnego odpowietrzenia instalacji. Urządzenie sprawdza ilość gazów w zładzie instalacji i podejmuje pracę tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne.
Separator został zastąpiony wersją S400 w roku 2019.

czytaj całość...

Armatura zabezpieczająca SYR 1962 / 1962 DN25

czytaj całość...Kompaktowa armatura zabezpieczająca kocioł 1962 / 1962 DN25 jest stosowana jako zabezpieczenie przed przekroczeniem ciśnienia oraz odpowietrzanie zamkniętych instalacji grzewczych. Wielkość armatury dobierana jest według mocy cieplnej urządzenia grzewczego (kotła) jak pokazano w tabeli w karcie katalogowej. Uwzględnić należy dopuszczalne dla systemu maksymalne ciśnienie robocze i wynikające z niego ciśnienie otwarcia zaworu bezpieczeństwa.

Armatura dostępna w sprzedaży do czerwca 2011.

czytaj całość...

SPIROVENT Superior S6

czytaj całość...Separator podciśnieniowy SPIROVENT Superior S6 przeznaczony dla instalacji do 300m3 o ciśnieniu roboczym 1-6 bar. Separatory podciśnieniowe SPIROVENT Superior są urządzeniami sterowanymi elektronicznie. Obsługa odbywa się poprzez łatwy w obsłudze elektroniczny sterownik z klawiaturą i wyświetlaczem. Separatory podciśnieniowe usuwają powietrze (gazy) z instalacji w sposób ciągły, aż do zupełnego odpowietrzenia instalacji. Urządzenie sprawdza ilość gazów w zładzie instalacji i podejmuje pracę tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne.
Separator został zastąpiony wersją S400 lub wersją S600 w roku 2019.

czytaj całość...

Czujnik ciśnienia SaoCal Press (stary)

czytaj całość...Czujnik ciśnienia SaoCal Press dla uzdatniaczy wody użytkowej.

czytaj całość...