Zawory ogrodowe

Frost-2Ogrodowy zawór Nussbaum 40060 stosowany jest w instalacjach wodociągowych w celu wyprowadzenia wody na zewnątrz budynku/obiektu. Specjalna konstrukcja daje możliwość czerpania wody na zewnątrz, bez względu na temperaturę i porę roku, jednocześnie chroniąc go przed zniszczeniem w wyniku zamarznięcia wewnątrz niego wody. Zawory ogrodowe Nussbaum znajdują zastosowanie w ogrodnictwie, gospodarstwach domowych, warsztatach, myjniach samochodowych, itp.
Zawór należy montować na instalacji wody zimniej / pitnej / wodociągowej. Wylot zaworu wyprowadzony na zewnątrz, przyłącze wejściowe połączyć z instalacją wewnątrz budynku.
W skład armatury wchodzi zawór zwrotny, zawór odcinający, przerywacz opróżniający zawór automatycznie po zamknięciu wody.
Zawór ogrodowy Nussbaum jest dostępny w wielu wariantach, spełniając wszystkie niezbędne wymagania. Wykonany jest z mosiądzu, wzbogacony o chromowane wykończenia. Szeroki asortyment obejmuje pojedyncze i podwójne zawory przeciw zamarzaniu. Pokrętło zaworu wykonane jest w technologii "Easy-Top".

...

Frost-2zawor ogrod 72dpiogrod 72dpi pol

przekroj 2300montaz

 

 

 

 

 

  Rysunki w formacie STEP 3D CAD (stp/step):

40060_71_A.stp 40060

...

...