Flansze systemu DRUFI

Flansze filtrów - flansza uniwersalna, flansza domowej stacji wody HWS 2000 używane są do montażu w instalacji filtrów systemu DRUFI i innych pasujących do nich urządzeń np. zawór obejściowy SaoCal bypass. Flansze mogą być montowane na pionowych i poziomych rurociągach. Flansze dostępne są w rozmiarach DN 20, 25, 32, 40, 50 z przyłączem gwintowanym, zaciskowym lub do lutowania (wielkość i typ przyłącza uzależniony od rodzaju flanszy).

flansza uni nisz Flansza uniwersalna - służy do standardowego montażu filtra DRUFI i innych urządzeń pasujących do flanszy, np. SAFE T. Flansza wyposażona jest w dwa przyłącza - wejściowe i wyjściowe (śrubunki), wykonana jest z mosiądzu kutego na gorąco.
flansza zacisk nisz Flansza zaciskowa - służy do standardowego montażu filtra DRUFI i innych urządzeń pasujących do flanszy, np. SAFE T. Flansza wyposażona jest w dwa zaciskowe przyłącza - wejściowe i wyjściowe, wykonana jest z mosiądzu kutego na gorąco.
flanszaHWS nisz Flansza SYR HWS 2000 z filtrem DRUFI tworzy kompletne domowe przyłącze. W skład flanszy wchodzą: zawór odcinający, zawór serwisowo-opróżniający i zawór zwrotny, króćce do montażu manometru ciśnienia wejściowego i wyjściowego. Flansza wyposażona jest w dwa przyłącza wejściowe i wyjściowe. Korpus flanszy wykonano z brązu.
Drufimax Flansch neu Mano Flansza uniwersalna DRUFImax to flansza montażowa dla większych przepływów o średnicy nominalnej DN40 i DN50. Wyposażona w śrubunki gwintowane lub lutowane do montażu na przewodach pionowych i poziomych, możliwość podłączenia obu typów filtrów FRmax i DFRmax. Flansza wykonana z mosiądzu kutego na gorąco.
flansz katowa nisz Flansza kątowa o rozmiarach DN20-32 umożliwia podłączenie szeregowe dwóch urządzeń  montowanych na flanszach systemu Drufi (np. filtra Drufi i zaworu obejściowego SaoCal bypass), bez konieczności kłopotliwych przeróbek instalacji.
Doppelflansch neu 72dpi Flansza podwójna umożliwia podłączenie szeregowe dwóch urządzeń  montowanych na flanszach systemu Drufi (np. filtra Drufi i zaworu obejściowego SaoCal bypass), bez konieczności kłopotliwych przeróbek instalacji.
Doppelflansch neu 72dpi Flansza krzyżowa umożliwia podłączenie np. filtra grzewczego HF 3415, umożliwiając dodatkowe podłączenie zaworu napełniania instalacji.

flansza uni nisz flansza uni 72dpi bok flansza uni 72dpi flansza zacisk nisz
flanszaHWS nisz HWS-Flansch neu 72dpi Drufimax Flansch neu ohne Mano

flansz katowa nisz

Doppelflansch neu 72dpi Doppelflansch neu 72dpi