Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń w większych instalacjach

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MAGNET

Podciśnieniowe separatory powietrza

Separatory SPIROVENT SUPERIOR

Zabezpieczenia ogrzewaczy wody

SYROBLOC 330/24/25

Separator powietrza na obrotowej flanszy

Separator powietrza SPIROVENT RV2

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MB3

Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń i powietrza

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI MAGNET

Dobór zaworów bezpieczeństwa

Program doboru zaworów bezpieczeństwa SYR

Kontakt

Firma HUSTY

31-989 Kraków

ul.Rzepakowa 5E - Przylasek Rusiecki

czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00

tel. (012) 645-03-04
faks (012) 645-03-33

e-mail info@husty.pl

 

PRZEDSTAWICIELE HUSTY
mapa powiaty husty 2017
 
Robert Drahun - asystent dyrektora,
koordynator ds. współpracy z firmami handlowymi
tel. 602-589-366; robert.drahun@husty.pl
 
Tomasz Piechota - asystent dyrektora,
koordynator ds. współpracy z firmami projektowymi
i wykonawczymi
tel. 606-487-571; tomasz.piechota@husty.pl
 
 
Piotr Jahns - doradca techniczno-handlowy
rejon Zachód-Północ
tel. 604-281-098; piotr.jahns@husty.pl
 
Paweł Kucharski - doradca techniczno-handlowy
rejon Zachód-Centrum
tel. 730-980-115; pawel.kucharski@husty.pl
 
Piotr Eigenfeld - doradca techniczno-handlowy
rejon Zachód-Południe
tel. 604-177-537; piotr.eigenfeld@husty.pl
 
Krzysztof Kulgajuk - doradca techniczno-handlowy
rejon Wschód-Północ
tel. 730-889-788; krzysztof.kulgajuk@husty.pl

Robert Konczewski - doradca techniczno-handlowy
rejon Wschód-Południe
tel. 786-288-171; robert.konczewski@husty.pl
 

Dla rejonu Wschód-Centrum prosimy o kontakt z Robertem Drahunem lub Tomaszem Piechotą.

 
REKLAMACJE
Zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na adres reklamacje@husty.pl lub kontaktować się z Działem Technicznym tel. 12 645-03-04 wew. 2.
 

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.