Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń w większych instalacjach

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MAGNET

Podciśnieniowe separatory powietrza

Separatory SPIROVENT SUPERIOR

Separator powietrza na obrotowej flanszy

Separator powietrza SPIROVENT RV2

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń

Separator zanieczyszczeń SPIROTRAP MB3

Zawory bezpieczeństwa SYR

Zawory bezpieczeństwa 1915/2115/8115

Usuwanie magnetytu/zanieczyszczeń i powietrza

Separator powietrza i zanieczyszczeń SPIROCOMBI MAGNET

Dobór zaworów bezpieczeństwa

Program doboru zaworów bezpieczeństwa SYR

Kotły olejowo-gazowe

Kotły GEMMA, są to kotły współpracujące z nadmuchowymi palnikami olejowymi lub gazowymi. Każdy z kotłów może współpracować z różnymi sterownikami elektronicznymi w zależności od potrzeb użytkownika i rodzaju instalacji hydraulicznej. W przypadku potrzeb dysponujemy częściami zamiennymi.
 
GEMMA AM nisz
Gemma AM
Typoszereg pięciu żeliwnych kotłów GEMMA AM od 19 do 59 kW pokrywa zakres najczęściej stosowanych urządzeń grzewczych w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Kotły posiadają 50mm izolację termiczną z wełny mineralnej. Współpracują ze wszystkimi dopasowanymi palnikami nadmuchowymi olejowymi lub gazowymi. Mogą one współpracować z grzejnikami radiatorowymi i konwekcyjnymi oraz podłogowymi instalacjami grzewczymi. Mogą być stosowane do ogrzewania ciepłej wody użytkowej.
 
 
 
GEMMA AX nisz
Gemma AX
Typoszereg sześciu kotłów GEMMA AX od 19 do 70 kW pokrywa zakres najczęściej stosowanych urządzeń grzewczych w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Kotły posiadają 100mm izolację termiczną z wełny mineralnej i otwierane na zawiasach drzwi kotła. Współpracują ze wszystkimi dopasowanymi palnikami nadmuchowymi olejowymi lub gazowymi. Mogą one współpracować z grzejnikami radiatorowymi i konwekcyjnymi oraz podłogowymi instalacjami grzewczymi. Mogą być stosowane do ogrzewania ciepłej wody użytkowej.
 
 
gemma mp nisz
Gemma MP
Typoszereg sześciu kotłów GEMMA MP od 56 do 137 kW pokrywa zakres najczęściej stosowanych urządzeń grzewczych w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym.
Kotły posiadają 100mm izolację termiczną z wełny mineralnej i otwierane na zawiasach drzwi kotła. Współpracują ze wszystkimi dopasowanymi palnikami nadmuchowymi olejowymi lub gazowymi. Mogą one współpracować z grzejnikami radiatorowymi i konwekcyjnymi oraz podłogowymi instalacjami grzewczymi. Mogą być stosowane do ogrzewania ciepłej wody użytkowej.

 
gemma GP nisz
Gemma GP
Typoszereg sześciu kotłów GEMMA GP od 140 do 291 kW pokrywa zakres najczęściej stosowanych urządzeń grzewczych w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym.
Kotły posiadają 100mm izolację termiczną z wełny mineralnej. Współpracują ze wszystkimi dopasowanymi palnikami nadmuchowymi olejowymi lub gazowymi. Mogą one współpracować z grzejnikami radiatorowymi i konwekcyjnymi oraz w podłogowych instalacjach grzewczych. Mogą być stosowane do ogrzewania ciepłej wody użytkowej.
 
 
gemma gpx nisz
Gemma GPX
Typoszereg dziewięciu kotłów GEMMA GPX od 204 do 432 kW pokrywa zakres najczęściej stosowanych urządzeń grzewczych w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym. Kotły posiadają 100mm izolację termiczną z wełny mineralnej. Współpracują ze wszystkimi dopasowanymi palnikami nadmuchowymi olejowymi lub gazowymi. Mogą one współpracować z grzejnikami radiatorowymi i konwekcyjnymi oraz w podłogowych instalacjach grzewczych. Mogą być stosowane do ogrzewania ciepłej wody użytkowej.
Kotły Gemma GPX charakteryzują się nowoczesną konstrukcją i są następcami kotłów Gemma GP.

GEMMA AM niszGEMMA AX niszgemma mp niszgemma GP niszgemma gpx nisz

...

...

...