Automat napełniania instalacji HVA 3200 Connect

3200 HVA automat napelnianiaAutomat napełniania HVA 3200 to w pełni automatyczne urządzenie do napełniania zamkniętych instalacji grzewczych zgodnie z normą PN EN 1717 i wytycznymi VDI 2035/I, wodą zmiękczoną (HWE) lub zdemineralizowaną (HVE). Napełnianie instalacji zostaje przerwane w momencie wyczerpania się wkładu uzdatniającego wodę. Urządzenie wyposażone jest także w układ ochrony przed wyciekiem, zapobiegający niekontrolowanemu dopełnianiu instalacji.
W zależności od rodzaju zastosowanego wkładu uzdatniającego, woda może zostać zmiękczona lub zdemineralizowana. Wkłady uzdatniające dostępne są w wielkościach 4, 7, 14 i 30 litrów. Elektroniczny miernik zapasu rejestruje stopień zużycia wkładu uzdatniającego wodę. Wymiana wkładu następuje po wyczerpaniu się złoża. Konstrukcja urządzenia umożliwia jego konserwację, wymianę wkładu/butli, reduktora ciśnienia bez konieczności opróżniania instalacji.
HVA 3200 jest wyposażony w złącze LAN. Po uruchomieniu i podłączeniu do internetu, automat ma stałe, kodowane połączenie z serwerem, na którym zapisywane są istotne parametry pracy urządzenia. Podgląd urządzenia i jego zdalne sterowanie może odbywać się za pomocą specjalnej strony internetowej lub poprzez darmową aplikację na smartfonie.

...

3200 HVA automat napelniania

...

...

...